Rozmiar tekstu:  

Walentynki!

Święto zakochanych, czyli tzw. Walentynki to miłosny dzień, kiedy wyrażamy swoje uczucia drugiej osobie, nawet te najbardziej skryte. Składamy sobie wtedy życzenia walentynkowe, piszemy wierszyki miłosne i wysyłamy wiersze walentynkowe. Ty również możesz wyrazić komuś swoją miłość, bo Walentynki to szczególny dzień na powiedzenie np. Kocham Cię! Wyślij oryginalne życzenia na Walentynki swojej miłości.

Walentynki
Życzenia walentynkowe · Gify walentynkowe
REKLAMA
Dużo miłości na Walentynki
Życzenia walentynkowe
1.05.2017, 3:49
 
  • Brak artykułów
 

Reklama

Reklama

Polecamy

Sprawdź też:

Walentynki

Święto zakochanych, które obchodzimy 14 lutego. Nazwa święta pochodzi od świętego Walentego, którego wspomnienie w Kościele katolickim obchodzone jest także tego dnia.
Wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne (często pisane wierszem) jest głównym zwyczajem tego dnia. Na Zachodzie świętego Walentego czczono jako patrona zakochanych, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Dzień 14 lutego stał się więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami, które oczywiście nawiązują do miłości - np. poduszki czy kartki w kształcie serca.

Życzenia

Z okazji Walentynek życzymy dużo miłości. Jeśli coś do kogoś czujesz, okaż mu to. Lepiej zrobić coś i wysłać np. życzenia miłosne i jakąś kartkę, niż potem żałować, że się nic nie zrobiło. Czasem wystarczy jedno słowo, bo przecież może się okazać, że ta druga osoba właśnie na to czeka. Wyraź swoją miłość korzystając z życzeń miłosnych i wierszy.

Dla mojej Darii

Moja ukochana Dario, kocham cię mocno i chcę, żeby wiedział o tym cały świat, żeś ty najpiękniejsza i najcudowniejsza ze wszystkich kobiet na świecie! Twój Tomek.

Kocham Cię Moniko

Kocham Cię, odkąd Cię tylko zobaczyłem. Kocham twoje włosy, oczy, piersi jędrne, ręce twoje, dłonie piękne, pupę zgrabną i nogi twoje. Kocham Ciebie całą. Janek Z.

Miśku mój Mariuszku

Piszę do ciebie i ci wyznaję, że jestem cała Twoja. Pochłonęła mnie miłość do Ciebie i w niej chcę trwać do końca życia. Szaleję za tobą - twoja rybcia Kasieńka :*

Walentynko Kamilo S.

Chociaż nie znamy się długo, to czuję, jakbym znał cię od dawna. Często myślisz tak jak ja, mówisz to co ja, dlatego wiem, że jesteś moją drugą połówką. Będę Cię zawsze mocno kochał. Paweł T.
© • eZyczeniaWalentynkowe.pl